.

Wolfsay Мека TPU Случај За Xiaomi Mi Забелешка 3 Случај Кожа Текстура Силикони Телефон Покритие За Xiaomi Mi Забелешка 3 Бизнис Coque 5.5

Wolfsay Мека TPU Случај За Xiaomi Mi Забелешка 3 Случај Кожа Текстура Силикони Телефон Покритие За Xiaomi Mi Забелешка 3 Бизнис Coque 5.5

171.84
DEN 134.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


dianxiaobao_2
[ Број на модел ] : За Xiaomi Mi Забелешка 3 5.5 инчен
[Материјал] : Направен Од Висок Квалитет На Гума + Пластика
[Функција] : Мека Гел+ Солиден Гума
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Цел,
Ве молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )

Главните карактеристики

Бренд Име:
Wolfsay
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
ми забелешка 3
дизајн:
Бизнис,Обична,Симпатична
Големина:
5.5 inch
1:
Случај за xiaomi mi забелешка 3
2:
Луксузна гума бизнис shockproof capa став заштита
3:
Моден солиден силикон анти-удар заштитник покрие тешко назад пластика
4:
Стилски мека tpu влијание capinha случај двоен слој defender бизнис
5:
Coque силикони hybird потпирачот носителот PC кожата fundas воена
6:
назад стилски делукс за случај Дизајн
7:
Црна Navyblue Црвена и Сива телефон школка стил
8:
Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
9:
Мажи жени човек жена девојка момче 2014 2015 2013 2012