.

Хибрид Солиден Случај Анти Удар Спојувалка за Каиш Holster Телефон Покритие За Samsung Галакси J7 2017 J730 J730FM / J7 Про (Европска Верзија)

Хибрид Солиден Случај Анти Удар Спојувалка за Каиш Holster Телефон Покритие За Samsung Галакси J7 2017 J730 J730FM / J7 Про (Европска Верзија)

238.56
DEN 215.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Опис :
100% Нов И Висок Квалитет. Материјал : Направен од висок квалитет на мека гума околу Дизајн : 4 парчиња комбо 360 Ротирачки Спојувалка за каиш holster со ротациони дизајн, што го прави лесно клип на појас и поддршка на уредот стои на површината. Тоа може да се заштити вашиот телефон се врати од отпечатоци од прсти, гребнатини, dusts, судири, случајно капки и триење. Совршено одговара со вашиот телефон е во форма и да се направи вашиот телефон персоналните и апсорбирање. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај. Едноставен за инсталација и отстранување. Случај само, мобилен телефон не е вклучен
Компатибилен со : За Samsung Галакси J7 2017 J730 / J7 Про J730 F J730 FM (Европска Верзија)
НЕ За Samsung Галакси J7 2016 година
НЕ За Samsung Галакси J7 2015
НЕ За Samsung Галакси J7 2017 (САД Верзија)

Пакетот вклучува :
1 x Оклоп Случај

.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ELEPHONE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Обична,Гроздобер,Бизнис,Спортски
Големина:
5.5 Inch
Карактеристики:
За Samsung Галакси J7 2017 J730 J730F J730FM / J7 Про (Европската Versio