.

Силиконски Случаи за Huawei Чест 7X Покрие 5.93 инчен за Huawei 7X 7 X Назад Телефон Мермер Печатени за Чест 7x Ultralthin

Силиконски Случаи за Huawei Чест 7X Покрие 5.93 инчен за Huawei 7X 7 X Назад Телефон Мермер Печатени за Чест 7x Ultralthin

104.16
DEN 71.00 -32 %

Пристапност
Во достапна форма


.
Силиконски Случаи за Huawei Чест 7 X Покрие 5.93 инчен за Huawei 7 X 7 X Назад Телефон Мермер Печатени за Чест 7x Ultralthin
Опис >>
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 3 ЕЕЗ
[Материјал] : Висок Квалитет на Мек Силикон за Huawei Чест 7 X
[Случај Големина] : 5.93 Инчен.. Телефон Големина [156.5x75.3x7.6mm]
[Стил] : Светло Стил + Смешно Прилично Симпатична Модел На Кожата
[Функција] : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен
[Функција] : Резервни Заштитни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
[Услуга] : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена
Капка Брод Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !!
Телефон Случај Шоу
Повеќе Слики за Чест 7 Lite,ве Молиме Кликнете на>>
. Услуга : Превозот : 1. Ние гарантираме за да превозот надвор рок од 1-2 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи ) 2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме. 3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн.
За Повратни Информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед.

Главните карактеристики

Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Мат,Обична,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
for Huawei Honor 7X / 5.93 inch
Карактеристики:
HD Слики
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
Боја & Шаблон:
Различни шаблон тип
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Име На Телефон 1:
За Huawei чест случај 7x
Име На Телефон 2:
за Чест 7 X Школка
моден дизајн:
Лесно да го вметнете и Отстранете
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
капка shpping:
Поддршка