.

ITEUU TPU Јасно Супер Анти-Удар Случај за iPhone 8 Случаи Меки Силиконски Shockproof воздушното Перниче се Транспарентни Назад Покритие за iPhone 7

ITEUU TPU Јасно Супер Анти-Удар Случај за iPhone 8 Случаи Меки Силиконски Shockproof воздушното Перниче се Транспарентни Назад Покритие за iPhone 7

234.24
DEN 187.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Нови Анти-Удар Дебели TPU Случај за i Phone 7 /8 Меки Силиконски Гел Јасно Транспарентен Задниот Поклопец
Информации За Производот
Воздушното Перниче Дизајн и Камера за Заштита
Висок квалитет и 100% сосема нов
Бренд : ITEUU
Материјал : висок квалитет TPU
Висока флексибилност и лесно да се инсталира
Издржливи, елегантен , стилски и едноставен дизајн со lanyard дупка
Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап
Најдобра заштита на вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, и штети.
Компатибилен со : i Phone 7/8
Бои : сива,јасно,Розово Злато,Злато
Мало пакет : OPP вреќа

Главните карактеристики

Големина:
4.7 INCH
Бренд Име:
ITEUU
дизајн:
Транспарентен,Обичен
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 8
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Воздушното Перниче,кристално јасна
Стил:
едноставна
боја:
Сива,Злато,Јасно,Розово Злато
is_customized:
Yes
Материјал:
TPU
Големина:
4.7 INCH
Број На Модел На:
case17120301
Пакување:
OPP вреќа
Компатибилен со:
Iphone 7
Трговија на големо:
Поддршка
Состојба:
Нови 100%