.

TPU Покритие За Huawei Чест 5C / 7 Lite / GT3 5.2 Меки Силиконски Случај Мермер Печатени За Чест 5 C Назад Телефон Покрие Школки

TPU Покритие За Huawei Чест 5C / 7 Lite / GT3 5.2 Меки Силиконски Случај Мермер Печатени За Чест 5 C Назад Телефон Покрие Школки

104.16
DEN 71.00 -32 %

Пристапност
Во достапна форма


.
TPU Покритие За Huawei Чест 5 C / 7 Lite / GT3 5.2" Меки Силиконски Случај Мермер Печатени За Чест 5 C Назад Телефон Покрие Школки
Опис >>
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 3 ЕЕЗ
[Материјал] : Висок Квалитет на Мек Силикон за Huawei Чест 5 C / Чест 7 Lite / Чест GT3
[Случај Големина] : 5.2 Инчен.. Телефон Големина [147.1x73.8x8.3мм]
[Стил] : Светло Стил + Смешно Прилично Симпатична Модел На Кожата
[Функција] : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен
[Функција] : Резервни Заштитни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
[Услуга] : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена
Капка Брод Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !!
Телефон Случај Шоу
Повеќе Слики за Чест 7 Lite,ве Молиме Кликнете на>>
. Услуга : Превозот : 1. Ние гарантираме за да превозот надвор рок од 1-2 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи ) 2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме. 3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн.
За Повратни Информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед.

Главните карактеристики

Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Мат,Обична,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
for Huawei Honor 5C / 5.2 inch
Карактеристики:
HD Слики
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
Боја & Шаблон:
Различни шаблон тип
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Име На Телефон 1:
за чест 7 lite случај
Име На Телефон 2:
за Huawei Чест 5C Школка Школка
Име На Телефон 3:
за Чест GT3 Задниот Поклопец Coque
моден дизајн:
Лесно да го вметнете и Отстранете
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
капка shpping:
Поддршка