.

Ултра Тенок Мека TPU Гел Оригинални Потпирачот Прст Ѕвони Телефонот Покритие за Леново K6 МОЌ K5 ЗАБЕЛЕШКА K4 ЗАБЕЛЕШКА К3 ЗАБЕЛЕШКА К3 K5 K6 серија

Ултра Тенок Мека TPU Гел Оригинални Потпирачот Прст Ѕвони Телефонот Покритие за Леново K6 МОЌ K5 ЗАБЕЛЕШКА K4 ЗАБЕЛЕШКА К3 ЗАБЕЛЕШКА К3 K5 K6 серија

216.96
DEN 169.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Совршено се вклопуваат во вашиот телефон . Лесен пристап до сите копчиња, без отстранување случај. Спречете го вашиот мобилен од удари и гребнатини. Материјал : Кожа, магнетно, пластика, Совршено се Вклопуваат Многу други стилови во мојата продавница!
Пакетот вклучува : 1 X Случај . ( Забелешка : Без продажба на мало кутија, не мало pacakge !) Ако изберете превозот начин "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за Испорака Метод" , тоа не може да биде песна ; Ако ви е потребна за следење информации , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" .
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка .
Ви благодариме за разбирањето!

Главните карактеристики

Материјал:
за Леново K6, за Леново K6 POWE, за Леново K5, за Леново K5 ЗАБЕЛЕШКА, за Леново K4 ЗАБЕЛЕШКА, за Леново К3, за Леново К3 ЗАБЕЛЕШКА
Бренд Име:
МОРНАРИТЕ
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Со Прст Прстен
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис,Транспарентна
Карактеристики:
Ултра Тенок Мека TPU Гел Оригинални Потпирачот Прст Ѕвони Телефонот Маска
Големина:
14.5*7*1 15.7.5*1 15.5*7.5*1 14*7.5*1
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Леново
Тип за Lenovo:
Случај K6 МОЌ K5 ЗАБЕЛЕШКА K4 ЗАБЕЛЕШКА К3 ЗАБЕЛЕШКА К3 K5 K6