.

Fundas За huawei чест 8 Случај Покрие Матирано Shield Тешко PC Мат видиме Назад Покритие за huawei чест 8 паметен Телефон случај 5.2

Fundas За huawei чест 8 Случај Покрие Матирано Shield Тешко PC Мат видиме Назад Покритие за huawei чест 8 паметен Телефон случај 5.2

175.68
DEN 162.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


За Huawei Чест 8 Случај Protecter Луксузни Тешко Назад Случаи Пластични Мат PC Целосна Покрие Случај За huawei чест 8 5.2 инчен Задниот Поклопец FRD-AL00 Coque нови 2017
За Huawei Чест 8 ( FRD-AL00 ) Случај 5.2 инчен
Карактеристики : ТЕШКО Високо Квалитетни Пластични
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе бидат бесплатни подароци : HD филм + прашина приклучок (црна и бела) + телефонот кино заградата; секој вид на еден)
Купувачот Известување
1. Русија пријател ве молиме да ни остават име и презиме, поради руската Политика, Многу ви благодариме.
2. Случајот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за испорака метод" , тоа не може да се следи онлајн. Ако ви треба на следење на број на ажурирани онлајн ,ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".
3 .Ако вашиот валидна дојде време, се уште не добиле стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.
4 . Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.

Главните карактеристики

Материјал:
со HD филм, со Калено стакло
Големина:
5.2 inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Монтиран Случај
Материјал:
Високо Квалитетни пластични
функција 1:
Удобно чувство на допир
Карактеристика 2:
Ултра тенок Слим + Тешко задниот поклопец
функција 3:
Отпорно На Гребење + Анти-Нула Обложени
боја:
Црна,ЦРВЕНА,Златна,розово ЗЛАТО,Сина
Компатибилен Модел:
За huawei чест 8 мобилен Телефон Случај 5.2 инчен
Модел:
За Huawei Чест 8 Поклопец
Модел 1:
За huawei чест 8 случај За huawei чест 8 поклопец
Модел 2:
За huawei чест 8 паметен Телефон случај 5.2
Модел 3:
За huawei чест 8 видиме случај