.

HATOLY За Покривање LG Перо 3 Случај 5.7 Оклоп Силикон Тешко Пластични Случај За LG Перо 3 M400DK со Држачот За LG Stylo 3 Fundas

HATOLY За Покривање LG Перо 3 Случај 5.7 Оклоп Силикон Тешко Пластични Случај За LG Перо 3 M400DK со Држачот За LG Stylo 3 Fundas

196.32
DEN 163.00 -17 %

Пристапност
Во достапна форма


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
[Модел] : За LG Stylo 3, за LG Перо 3,
за LG K10 Про 5.7 inch
[Материјал] : Направена Од Квалитетот Меки Силиконски & Plasetic и Двоен слој
[Функција] : Нечистотија-отпорни Оклоп + Shockproof Тешко Солиден
Нула-Отпорни, Анти-Пропадна + Потпирачот + Моден Стил
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број ,
Ако ви треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните карактеристики

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Функција:
Потпирачот
Компатибилен Бренд:
LG
Големина:
Phone Case For LG Stylus 3/ LG K10 Pro LS777 5.7 inch
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
бизнис
дизајн стил:
2in1 Стилски Тешки Оклопи Врвен Квалитет Хибрид Солиден Гумени Капак
Компатибилен Модел:
За LG Перо 3 / LG Stylo 3 Покрие 5.7 inch
Материјал:
Силикони , Крути Пластични , Гумени , Гел , TPU
Бои:
црна, сина, зелена, портокалова, розова, виолетова, црвена, бела Fundas Capa
Стилот 1:
Заштита од гребнатини, отпечатоци од прсти, паѓа и прашина (Цврсти и издржливи
Стил 2:
Лесен пристап до сите копчиња, џек за слушалки и порт за полнење
Стилот 3:
Shockproof Анти-удар Заштитник Шок Апсорпција Флексибилни Браник случај
Стилот 4:
Coque Не се лизга Тешко & мека Пластика Покрива Кожата со Стојат Функција
Стилот 5:
Гуми жито хибрид двоен слој defender Наменета за активен начин на живот
Стил 6:
Тешко Назад мобилен телефон Школка отпорност на Потпирачот Покрие Носителот