.

HATOLY За Случај Meizu M5S Покрие Shockproof Гума & Мека TPU Случај За Meizu M5S Случај За Meizu Meilan 5S Телефон Funda Coque 5.2

HATOLY За Случај Meizu M5S Покрие Shockproof Гума & Мека TPU Случај За Meizu M5S Случај За Meizu Meilan 5S Телефон Funda Coque 5.2

204.00
DEN 143.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
[Број на модел] : За Meizu Meilan 5 S Случај 5.2 инчен
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет на TPU + Мека Гума
[Функција] : Солиден Гума + Светлина + Моден Стил
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Ве Молиме Внимание
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број ,Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните карактеристики

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Meizu
дизајн:
бизнис
Големина:
5.2 inch
Компатибилен Модел:
Случај За Meizu Meilan 5S
Материјал:
TPU + Силикони + Карбонски Влакна
боја:
Balck .Зелена,Црвена, Сива , Сина
Стил:
Едноставно ,лесно,Удобно
дизајн:
High-end ,Топла продавање на Производ
Функција:
Нечистотија-Resistan ; Анти-Удар