.

ZUCZUG 10 x Автомобил Внатрешни работи Вратата Клипови За ФОЛКСВАГЕН Caddy Буба Поло 6R Touareg Jetta MK6 Passat B7 Golf MK6 Седиште Леон A4 A6 7L6 868 243

ZUCZUG 10 x Автомобил Внатрешни работи Вратата Клипови За ФОЛКСВАГЕН Caddy Буба Поло 6R Touareg Jetta MK6 Passat B7 Golf MK6 Седиште Леон A4 A6 7L6 868 243

458.88
DEN 276.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" T4 T5 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 2004-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 2012-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 R 2010-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 2003-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 2009-2012 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 2011-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B7 2011-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI MK6 2009-2013 А1 2011-2013 A4 2008-2013 A6 2011-2013 A7 A8 2010-2013 Q3 П5 Q7 2007-2013 Седиште Леон 2013 Дел Број : 7 L6 868 243 Компатибилен Дел броеви : 7 L6-868-243 7 L6868243 Пакет состав : Внатрешни работи на Врата завртување на Трим Fastener Клип 7 L6 868 243 Количина 10

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Име На Модел:
7l6 868 243
Година:
2003-2013
Бренд Име:
ZUCZUG
Објектот Висина:
2.1cm
Објектот Должина:
3.2cm
Материјал Тип:
Пластични делови
Специјални Функции:
Внатрешни Работи На Врата Завртување На Трим Fastener Клип
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
2.1cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Име на производ:
Внатрешни Работи На Врата Завртување На Трим Fastener Клип
Производ инсталација локација:
Внатрешни работи
Производ Дел Број:
7L6-868-243 7L6868243 7L6 868 243
Другиот Дел Броеви:
7L6 868 243 7L6-868-243 7L6868243
Соодветните модели на автомобили:
ФОЛКСВАГЕН T4 T5 Caddy Passat B7 Jetta Golf MK6 Touareg Буба Scirocco
модели на автомобили:
ФОЛКСВАГЕН Caddy Passat B7 T4 T5 Caddy Touareg Буба Scirocco Jetta MK6