.

BANFEI 2017 Surf Rashguard Жените Долг Ракав Костим за капење, Дами Термички Wetsuits Флорални Сурфање Осип Чувари на Плажа Спорт блузи+панталони

BANFEI 2017 Surf Rashguard Жените Долг Ракав Костим за капење, Дами Термички Wetsuits Флорални Сурфање Осип Чувари на Плажа Спорт блузи+панталони

1919.52
DEN 1344.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Стил : Жената Флорални Осип Guard & Wetsuits(врвот+панталони)
Материјал : Полиестер/Spandex
Боја : Како На Сликата
Големина : M/L/XL/XXL
М : Препорачуваме Висина : 150-160cm, Тежина : 40-50kg,Половината : во Рамките 66cm
L : Препорачуваме Височина : 160-165cm, Тежина : 47.5-57.5 кг,Половината : 66-73cm
XL : Препорачуваме Височина : 165-175cm, Тежина : 55-65kg,Половината : 73-80см
XXL : Препорачуваме Височина : 165-175cm, Тежина : 62.5-70kg,Половината : 80-86cm
Answer : ___________________________ Note : костими за капење е еластична, над предлог е за повикување само.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Број На Модел На:
6502
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Шаблон Тип:
Печати
ознака:
Жените Раш Guard
Материјал Состав:
82%Полиестер+18%Spandex
Место на Потекло:
Кина Копното
заштита од сонце:
UPF50+
Користете место:
Плажа,Плива базен,Океанот,Река