.

Топла Мека Гума Милениче Четка Ракавица Чешлање Коса Капење Чистење, Масажа Корисна Куче Мачки Чешел Материјали LXY9 DE17

Топла Мека Гума Милениче Четка Ракавица Чешлање Коса Капење Чистење, Масажа Корисна Куче Мачки Чешел Материјали LXY9 DE17

92.16
DEN 73.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма

Мека Гума Милениче Четка Ракавица Чешлање Коса Капење Чистење, Масажа Корисна Куче Мачки Чешел Испораките 8 LXY9
Опис : Функција :
Миленичиња Чешлање Гума Овална Четка со Прилагодливи Рака
Ефикасност : Отстранување на Нечистотија и Масажа
Лесно да се чисти и disinfect
Ги отстранува мртвите лушпеста кожа
Материјал : Гума
Големина : 9*12cm
Прилагодливи Рака За Рака : 21-25.5 cm
Боја : Случајни Боја
Пакетот Вклучува :
1 x Милениче Четка за Чистење

Главните карактеристики

Куче Отпадоци Ставка Type:
Отпадоци Кутии
Употреба:
Домашно милениче четка за чистење
Бренд Име:
FangNymph
Број На Модел На:
49848DE17
Тип:
49848DE17
Тип На Објект:
Домашно милениче четка за чистење
Материјал:
Гума
Големина:
9*12cm
Прилагодливи Рака На Рака:
21-25.5 cm
боја:
случаен боја