.

FZCSPEED Отпор Бендови Фитнес Еластична Јога Пилатес Водат Отпор Бенд Спорт Тело се Повлече До 1.2 M Салата Resistances Бендови Нога

FZCSPEED Отпор Бендови Фитнес Еластична Јога Пилатес Водат Отпор Бенд Спорт Тело се Повлече До 1.2 M Салата Resistances Бендови Нога

227.04
DEN 159.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


1.2 m Еластична Јога Пилатес Гума Водат Вежба Бенд Рака Назад Нога Фитнес Сите дебелина 0.35 mm истиот отпор Бесплатен Превозот
Може да се вежба за вашите стомачни мускули, рацете, нозете и грбот
Се стегне вашата abdominals
Чувајте ги вашите тенок
Развивање на рамената и грбот
Одлично за Јога и Пилатес вежби
Особено е корисна за "безбедно се протега"
Може да го подобри опсегот на движење и флексибилност
Боја : Жолта/Сина/Зелена/Црвена/Виолетова
Материјали : TPR гума
Должина : околу. 1.2 m
Ширина : 15cm
Сите дебелина на бои се 0.35 mm
Пакет содржи : 1 x Јога Водат Бенд(тоа е иста дебелина )
Код : 2502099
Ние сме професионална снабдувач , регистриран и во Хонг Конг и Шенжен. имаме сопствена фабрика.ние продаваме вреднува квалитетот на производите.ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга на нашите клиенти во светот од 2005 година. во потрага напред за нашата соработка.
. Најчесто,нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена по исплата потврди.
. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.
. Објектите се само на превозот по исплата потврди.
. Aliexpress треба 24 часа за да ја потврдите вашата исплата.
. Сите следење во еден веб-сајт.

Главните карактеристики

Бренд Име:
FZCSPEED
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Унисекс
Број На Модел На:
2502099
Функција:
Телото
Име:
јога водат бенд
боја:
Жолта/Сина/Зелена/Црвена/Виолетова
Материјали:
TPR гума
Lenght:
Прибл. 1.2 m
Ширина:
15cm
јога спорт:
Јога пилатес водат отпор бенд
Стил:
отпорност на гумени бендот
Тип:
Еластична бенд отпор
одговараат за:
Јога пилатес отпор бенд
Функција:
Отпор бендови се повлече до