.

отворено Преносни Gagdet 2 Двоен нож за лупење од не ' Рѓосувачки Челик 2 Во 1 EDC Џеб Мулти Алатка Отворено Може да Настроената

отворено Преносни Gagdet 2 Двоен нож за лупење од не ' Рѓосувачки Челик 2 Во 1 EDC Џеб Мулти Алатка Отворено Може да Настроената

95.52
DEN 91.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Сосема Нов И Висок Квалитет 2 во 1 алатка ,корисна нож за лупење,може да настроената Може да се кука за клучните синџир за секојдневна употреба. Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Големина : L*W Прибл. 5cm * 2cm Боја : Сребро Пакет се Вклучени 1 x EDC нож за лупење

Главните карактеристики

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Големина:
S
Бренд Име:
EDC.1991
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
L*W Approx. 5cm * 2cm
боја:
Сребро.