.

Кампување Опрема Отворено нерѓосувачки челик бараат Свирче Преносни Прва Помош Алатка за Опстанок Алатки за Пешачење Лов FW137

Кампување Опрема Отворено нерѓосувачки челик бараат Свирче Преносни Прва Помош Алатка за Опстанок Алатки за Пешачење Лов FW137

205.44
DEN 148.00 -28 %

Пристапност
Во достапна форма

Име : Надвор од не 'рѓосувачки челик бараат свирче Материјал : 304 од не' рѓосувачки челик Спецификации : должина : 55ММ Бел устата дијаметар : 10ММ Свирче глава дијаметар : 8 MM Тежина : околу 13 G Боја : нерѓосувачки челик природна боја, месинг боја, Colorly титаниум

Главните карактеристики

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Големина:
M
Бренд Име:
ZHONGTAO