.

JST 1.25 mm 5 Pin Micro Машки Конектор Приклучок 80mm Жици, Кабли

JST 1.25 mm 5 Pin Micro Машки Конектор Приклучок 80mm Жици, Кабли

DEN 91.20

Пристапност
Во достапна форма


Опис На Производот
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.
во светот превозот (Освен некои земји и APO/FPO)
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Имате 14 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
JST 1.25 5Pin
Примена:
Електронски
is_customized:
Yes