.

1pc Метална Ознака Креативни Ретро Пердув Дизајн Канцеларија Убава Ознаки Студентите Училиште потрошен материјал за Деца Подарок

1pc Метална Ознака Креативни Ретро Пердув Дизајн Канцеларија Убава Ознаки Студентите Училиште потрошен материјал за Деца Подарок

166.08
DEN 141.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Име : пердув ознаки Материјал : пердув бакар Сребро позлата
Димензии : должина на лист 11.5 * 2 см или така, за 2cm стакло топката, на синџир должина од околу 7cm
Пакување : kraft хартија кутија
Парцели вклучуваат : 1pc * bookmarks (ознаки)

Главните карактеристики

Бренд Име:
XYDDJYNL
Материјал:
Легура
Материјал:
Дувачкиот
Тип:
ознака за страница
дизајн:
Пердув
Материјал:
Сребро позлата
Спецификација:
2*11.5cm
Пакет:
Kraft хартија кутија
боја:
Како што е прикажано