.

JYF Бренд на Жените Свила Sleepwear Секси Чипка Pyjama Краток Сет Две парчиња Пижами Camisole Поставите V деколте, Везови Чипка Nightwear

JYF Бренд на Жените Свила Sleepwear Секси Чипка Pyjama Краток Сет Две парчиња Пижами Camisole Поставите V деколте, Везови Чипка Nightwear

733.92
DEN 514.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Дами Секси Свила Сатен Вечер Фустан без Ракави Nighties V деколте, Nightgown Плус Големина Nightdress Чипка Ноќ Gown Sleepwear За Жените. Материјал : Faux Свила,Полиестер. Материјал : 100% Сатен. Азија големина Блузи должина Биста Половината Шорцеви должина Колковите М 52cm 86cm 82cm 32cm 100cm L 53cm 90cm 86cm 33cm 104cm XL 54cm 94cm 90cm 34cm 108cm XXL 55cm 98cm 94cm 35cm 112cm

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Должина:
Shorts
Број На Модел На:
P000005
Јака:
V Деколте
Материјал Состав:
Чипка
Материјал:
Rayon,Полиестер
Бренд Име:
JIAOYIFEN