.

122cm Везана,DIY DMC пејзаж крстот бод, Познатата слика Градина кабината,Сетови За Кинески Везови колекции,Ѕид Дома Декор

122cm Везана,DIY DMC пејзаж крстот бод, Познатата слика Градина кабината,Сетови За Кинески Везови колекции,Ѕид Дома Декор

1968.00
DEN 984.00 -50 %

Пристапност
Во достапна форма

Опис На Производот
Canva Големина : за 122x65 CM
Големина на слика : за 112x55cm
3 насоки за embroider
Целосна везови
теми плоча како Подарок за вас!
*************************
1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)
1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")
Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот . Ако цел е над $200,пак ќе брод за слободни со ЕМС или DHL.но за Африка countrys и оддалечените области, треба да се цел $300 за бесплатен превозот за EMS/DHL, Ние ќе испратиме предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки дуо да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. И купувачи се одговорни за царинските давачки.
Се ВРАЌА Ние и ветуваме верно ги опише сите продажба на предмети. Ако производи ќе примите не е како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Стил:
Традиционален Кинески
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Бренд Име:
QIUSI
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Тема:
сценско пејзаж крстот бод везови