.

512MB/8GB Smart Watch Андроид 5.1 MTK6580 Quad Core 1.39инчен WIFI, GPS SIM Android и iOS паметен Телефон 400X400 отчукувањата на Срцето HD Smartwat

512MB/8GB Smart Watch Андроид 5.1 MTK6580 Quad Core 1.39инчен WIFI, GPS SIM Android и iOS паметен Телефон 400X400 отчукувањата на Срцето HD Smartwat

9599.04
DEN 8063.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма


1, ПРОЦЕСОРОТ MTK6580 quad-core 1.3 GHZ, ROM 8 GB + 512 MB RAM меморија 2, легури на бакар материјал, површина полирање + вакуум позлата, внатрешни CNC врежан 3,1.39 инчи AMOLED high-definition екран, резолуција од 400 × 400 пиксели 4, вграден Андроид 5.1 оперативен систем, поддршка за онлајн надградби 5, поддршка WCDMA 3 G, Нано-SIM картичка 6, Андроид BT4.0 + i OS BT4.0 двојна Bluetooth 7, GPS + a-gps глобално позиционирање 8,450 m Ah круг погоден за носене обичај батеријата 9, поддршка pedometer, отчукувањата на срцето монитор, анти-кражба, СОС, копче за помош. 10, поддршка i OS систем и Android телефон врска
превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштенски парцела превозот време е за 15-60 дена, во оддалечените области ќе биде подолг 3.EMS превозот 15 дена или така, UPS-от, DHL, TNT, Fedex обично трае 4-6 дена. 4 производи по многу ниски цени да испратите декларација за намалување на данокот треба да се плати Пакување 1 Сите производи се 100% сосема нов испратени. 2 производот пред да го испратите ние ќе ги тестираат за да се обезбеди без проблеми. 3 транспорт лесно да се оштетат стоки, ние ќе го отстрани оригинално пакување, и да се замени со повеќе робустен пакет (се надевам да ја добиете вашата разбирање) Услуга 1 купувачот добива стоката не се задоволни можете да се вратите во рок од 15 дена од денот на производ 2 дефекти, ќе можат да аплицираат за замена или рефундирање на услуга! Повратни информации Почитувани купувачи, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.

Главните карактеристики

Функција:
Одговорите на Повик,Календар,Недела,Далечинска Контрола,Dial Повик,Интерактивни Музика,Аларм,Притисни Порака,Passometer,Порака за Потсетување,Спиење Tracker,отчукувањата на Срцето Tracker,24 часа настава,Повик за Потсетување,Фитнес Тракер
СТАН Симнување на Располагање:
Yes
Бендот Кој Се Одвојува:
No
Стил:
Спорт
ПРОЦЕСОРОТ Модел:
MTK6580
Капацитетот На Батеријата:
300-450mAh
систем:
андроид носат
Батеријата Монтажни:
No
Компатибилност:
ios
бендот материјал :
Вистинска Кожа
RAM меморија:
512MB
Механизам:
Yes
ПРОЦЕСОРОТ Производителот:
Mediatek
Задна камера:
Никој
Движење тип:
Електронски
Екран Форма:
Круг
Повеќе Бира:
Yes
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
FEIZHOUYING
водоотпорен одделение:
животот водоотпорен
Случај Материјал:
Легура
Јазик:
Англиски
SIM Картичка Достапна:
Yes
Големина На Екранот:
1.39 инчен
ROM:
8GB
gps:
Yes
Network Mode:
3G
Тип:
На Рачниот Зглоб
Резолуција:
400*400