.

200pcs Мраз Килибар Стакло Етерично Масло Шишиња Шишенцето Сад со Orifice Reducers Пластични Капаци 5ml 1/3oz 2/3oz 1oz 50мл 100ml

200pcs Мраз Килибар Стакло Етерично Масло Шишиња Шишенцето Сад со Orifice Reducers Пластични Капаци 5ml 1/3oz 2/3oz 1oz 50мл 100ml

DEN 7152.00

Пристапност
Во достапна форма


1 : 5ml 10 ML 15 ML 20 ML 30 ML 50МЛ 100 ML килибар стакло етерично масло шише со подесувате евидентно капа,15ml браун стаклени шишиња со пластични капаци
2. Капацитет : 5ml 10 ML 15 ML 20 ML 30 ML 50МЛ 100 ML
3. Боја на шишето : фрост килибар
4. Caps се достапни во бела и црна боја.
5. Употреба : етерично масло, арома масло, течноста козметика
6. ние, исто така, имаат јасни, сина, зелена, мраз сина шишиња за 15ml.
Ве молиме љубезно забелешка " Овој линк за шишиња од 5 ML да 100 ML не само 10 ML,можете да изберете големини и бои на капаци во опција."

Главните карактеристики

боја:
A100ML, А2 100ML, Б1 50МЛ, Б2 50МЛ, Ц1 30ML, C2 30ML, D1 20ML, D2 20ML, Е1 15ML, Е2 15ML, Ф1 10ML, F2 10ML, G1 5ML, G2 5ML
Број На Модел На:
1801s-3
Големина:
10ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Капацитет:
5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml
Капа:
Подесувате евидентно капа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Боја на Капа:
Бела, Црна
Материјал:
Стакло
Боја на шише:
мраз килибар