.

1000 X 120G Сина Крем Тегла Cometic Пакување 4OZ МИЛЕНИЧЕ Тегла Пластични Лицето Сад Со Црна/Бела/Јасни Капак

1000 X 120G Сина Крем Тегла Cometic Пакување 4OZ МИЛЕНИЧЕ Тегла Пластични Лицето Сад Со Црна/Бела/Јасни Капак

22800.00
DEN 21660.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Домашно милениче тегла,крем тегла,120g крем тегла, пластични крем шише
капацитет : 120g
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА , пластична капа
Големина : 7.2 cm*4.9 cm Боја на капа : бели,јасно,црна
Плаќање
Ние прифаќаме ALIPAY тука.
Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање пораки
Попуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите. Ако само неколку цел многу, ве молиме љубезно цел dirrectly.
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашата поддржува.
Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме љубезно ни даде 5-Ѕвезди, благодарам многу!
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не сте задоволни со предмети, ние ќе работиме надвор togather до проблемот е решен.
Како да стигнат до нас?
Од страна на центарот за
Со trademanger
Купувачот треба да се платат увозните или царина.
Квалитетот И Квантитетот Гаранција

Ако најдете било каков проблем во врска со квалитетот или quanitty, ве молиме ги споделите со нас, ние повторно ќе се испрати или наплата. Секако, пред тоа, треба да се обезбеди доказ.
Мали стаклено шише со плута, 2ml стакло шишенцето со плута, мини стаклено шише со плута, corked стаклени ампули, мал стаклен контејнер US$ 138.

Главните карактеристики

Спецификации:
120g
боја:
јасно капа, црна капа, бела капа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
PCJ1201B
Големина:
120g,120ml,4oz
Запечатување Тип:
Пластични тегла
Дијаметар:
72mm
Висина на шише:
49mm
Капацитет:
120g,120ml,4oz
is_customized:
Yes
jar боја:
Сина
Точка име :
Пластични Крем Тегла
капа боја:
јасно,бела,црна
Материјал:
домашно милениче