.

3pcs 5ml Празни Тркалаат Парфем Зголеми Стаклени Шишиња Етерично Масло Refillable Ролери Шишиња со Метал Топката шише

3pcs 5ml Празни Тркалаат Парфем Зголеми Стаклени Шишиња Етерично Масло Refillable Ролери Шишиња со Метал Топката шише

105.60
DEN 100.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Роуз 5ml се тркалаат по шишиња, за етерични масла roll-on refillable парфем шише deodorant контејнери
Функција :
Име : 5ml стакло се тркалаат на шише
шише Материјал : стакло
Капацитет : 5ml
Употреба : парфем, мирис, масла, други нега на кожата производи
боја : Роза
димензии : дијаметар : 16mm; висина : 45mm; вкупна висина : 57mm
Ние сме professinal снабдувач на aliexpress за електроника andother производи, секој еден објект ќе купи од нас е тестиран пред превозот и ние може да гарантира квалитет.Како искусни снабдувач ние може да пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето. Ние сме директни фабрика локална во предградие Шенжен, кој ги има најголемите електронски пазарот во Кина, и затоа може да prodive competitve цена и многу најдобри serive во сите аспекти.
Ние Брод вашата нарачка во рок од 2 -5 работни дена по извршената уплата расчисти како што се речиси сите објекти instock. EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 10 дена. DHL : Item испратени од DHL, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена. За Fedex ОДНОСНО или DHL превозот, ние може да providethe валидна следење на број следниот ден вашиот orderis испраќаат.

Главните карактеристики

Спецификации:
5ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
5ML