.

10yard 3/4 се Водат Чипка Лента Еластичен Еластична Лента Чипка Трим Пати во Текот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ за Headwear Хривнија Коса Додатоци

10yard 3/4 се Водат Чипка Лента Еластичен Еластична Лента Чипка Трим Пати во Текот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ за Headwear Хривнија Коса Додатоци

172.80
DEN 144.00 -17 %

Пристапност
Во достапна форма


10yard 3/4" се Водат Чипка Лента Еластичен Еластична Лента Чипка Трим Пати во Текот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ за Headwear Хривнија Коса Додатоци
Имајте на ум 1 : Ако цел 3 многу(30yards, да може да се меша со различни бои), вие ќе добиете 6% попуст автоматски!
Забелешка 2 : Ако НЕПРИЈАТЕЛ цел износ е 10 или повеќе, целата цел ќе биде предаден од страна на Регистрирани Воздух Mail или e Packet.
Точка Име : Чипка Лента, Чипка намали; М aterial : Најлон+Spandex, Еко-freindly; W idth : 3/4"(19mm); C olor : 16 Боја,како на слика; M, со цел : 10yards/број/боја; P roduct предност : Висок квалитет, супер еластичност, добра цена, одлична услуга; U мудрец : DIY headwear за коса, вратоврската, headband, DIY нараквица, wristband, и други коса додатоци.
Ние сме професионални фабрика во снабдувањето пати во текот еластична(и DIY влакна се врзуваат&headband), а ние имаме многу различни стилови, како што се цврсти, печати, вратоврска боја, метален, чипка, фолија и сјај..вкупно повеќе од 600colors. Pls се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку сте заинтересирани, ние сме мило да ви испрати боја листи за вас да се избере, ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : Чипка еластична боја може да се разликува малку поради монитори.
Рок на плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Извезена
Ширина:
3/4
Стил:
Никој
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Материјал:
Spandex / Најлон
Шема:
Полна Боја