.

OOOT BAORJCT 175165 22mm 10yard Цвет Термички трансфер Панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци DIY рачно изработени материјал

OOOT BAORJCT 175165 22mm 10yard Цвет Термички трансфер Панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци DIY рачно изработени материјал

187.20
DEN 154.00 -18 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од $ 5 , јас ќе ви даде бесплатен превозот. Pls поднесе цел, прво да не се плаќаат, кажи ми, јас ќе ви даде за промена на цена, тогаш ќе плати.
Предмет : 7/8" (22mm )
Материјал : полиестер
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10yards/многу.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
7/8
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цвет
Број На Модел На:
175165
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер