.

ACRMRAC Оригинални Пролет и есен Женски Висок појас Широк нога панталони Микро бел-bottoms Широк нога одбивање панталони секојдневен p

ACRMRAC Оригинални Пролет и есен Женски Висок појас Широк нога панталони Микро бел-bottoms Широк нога одбивање панталони секојдневен p

2544.00
DEN 2162.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Широк нога панталони Материјал : Полиестер Карактеристики : мека, мало истегнување, удобно, дише ГОЛЕМИНА ПОЛОВИНАТА(CM) КОЛКОВИТЕ(CM)
НОГАТА
ОТВОРАЊЕ(CM) ДОЛЖИНА(CM) S 64 84 59 103 M 68 88 60 104 L 71 91 61 104 XL 75 95 62 105 XXL 78 98 63 105 XXXL 82 102 64 106

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Пред Стил:
Станот
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
ACRMRAC
Број На Модел На:
K0016
Затворање Тип:
Drawstring
Декорација:
Никој
Панталона Стил:
широк нога панталони