.

Ретро есен фолк стилот панталони секојдневен големи димензии Bloomers жените лабава панталони памук и лен везови широк нога панталони

Ретро есен фолк стилот панталони секојдневен големи димензии Bloomers жените лабава панталони памук и лен везови широк нога панталони

1773.12
DEN 1099.00 -38 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Пред Стил:
Станот
Стил:
Гроздобер
Должина:
Full Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
НИСКА LUV
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Декорација:
Вез,Џебови
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
TB
Панталона Стил:
широк нога панталони