.

YAGENZ Големи димензии Широк нога Тексас панталони Дами Облека М-6XL Лето Еластичен појас Лабава Панталони Секојдневен Глуждот должина Фармерки панталони

YAGENZ Големи димензии Широк нога Тексас панталони Дами Облека М-6XL Лето Еластичен појас Лабава Панталони Секојдневен Глуждот должина Фармерки панталони

1707.84
DEN 837.00 -51 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
YAGENZ
Број На Модел На:
дами широк нога панталони
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Памук
Затворање Тип:
Drawstring
Должина:
Ankle-Length Pants
Панталона Стил:
широк нога панталони