.

Мажите Момчиња Едно Парче Luffy Паричникот Мајмун D Luffy Сламена Шапка Пиратите Аниме Черепот Паричникот Чанта Црна Кожа СТП

Мажите Момчиња Едно Парче Luffy Паричникот Мајмун D Luffy Сламена Шапка Пиратите Аниме Черепот Паричникот Чанта Црна Кожа СТП

575.52
DEN 535.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


ОПИС :
Виткање тип паричник, црна боја, едноставно но убаво. Пластична кеса пакување. Превозот методи се наоѓаат на дното на страницата. Виткање големина : 11.8x10cm Материјал : СТП
ПАКУВАЊЕ :
1x Едно Парче Паричник

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Тежина:
1
Паричникот Должина:
Краток
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Baokeman
Декорација:
Цртан Филм Печатење,Ниту Еден
Внатрешни работи:
Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб
Шаблон Тип:
Знаци
Број На Модел На:
1
Објектот Должина:
1inch
Паричници:
Стандард Паричници
Материјал Состав:
1
Објектот Ширина:
1
Главен Материјал:
PU
Објектот Висина:
1inch