.

Baellerry Сосема Тенка Мали Мажите Паричници Не Патент Фото Џеб Висок Квалитет Чанта Мажите Карта Сопствениците Bifold Машки Чанта трговија на Големо

Baellerry Сосема Тенка Мали Мажите Паричници Не Патент Фото Џеб Висок Квалитет Чанта Мажите Карта Сопствениците Bifold Машки Чанта трговија на Големо

460.80
DEN 253.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Паричникот Должина:
Краток
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Материјал Состав:
Синтетички Кожа
Пол:
Мажи
Бренд Име:
baellerry
Објектот Должина:
11cm
Внатрешни работи:
Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Објектот Ширина:
9.5 cm
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
MW382
Главен Материјал:
PU
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.09 kg
Декорација:
Никој
боја:
црна/кафеава
Големина:
Small Men Wallets
Тип:
Висок Капацитет Мажите Purses
Популарната:
држачот на паричник
Важат за:
Мажите Машки