.

doudoune femme hiver Зима Нови Жените Јакна Маскирани Дебели Сомот Пердув Памук Грб Висок квалитет Плус големина Женски Parkas LJ134

doudoune femme hiver Зима Нови Жените Јакна Маскирани Дебели Сомот Пердув Памук Грб Висок квалитет Плус големина Женски Parkas LJ134

4031.52
DEN 2459.00 -39 %

Пристапност
Во достапна форма


големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип M/ 94 79 59 38 / / L 98 80 60 39 / / XL 102 81 61 40 / / 2 XL 106 82 62 41 / / 3 XL 110 83 63 42 / /
Топло Совет : за мерење на големината може да биде 3cm грешка, оваа ситуација не е голем квалитет проблем ве Молиме имајте во предвид дека од 1 cm = 0.39 инчи
Pls забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
doudoune femme hiver
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Тежина:
0.9-1.3KG
Декорација:
Џебови,Патентите
Бренд Име:
QAZXSW
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук