.

LPSECURITY 50m кабел за единечен канал индуктивен возило јамка детектор за mightymule FAAC BFT ДОЈДЕ УБАВО Портата бариера оператори

LPSECURITY 50m кабел за единечен канал индуктивен возило јамка детектор за mightymule FAAC BFT ДОЈДЕ УБАВО Портата бариера оператори

DEN 1775.52

Пристапност
Во достапна форма


индуктивни возило јамка детектор за единечен канал :
Ако сте дистрибутер, добредојдени да се јавите на продавачот за промет на големо цена.
Функции И Карактеристики :
1) Ресетирање на Прекинувач : ресетирање преклопник овозможува на детектор за да бидат ресетирани за време на рачно
регистрирање и тестирање и тоа е процес на наплата на системот;
2) Избор на Пулсот на Времето : Оваа функција ја поставува должината на време за кое пулсот relay ќе биде во траење од 1 Секунда или 0.5 Секунди ;
3) Пулсот Реле Избор : Пулсот Реле може да биде конфигуриран да се поттикнуваат за детекција на возило или кога возилото остава јамка;
4) Чувствителност Зајакнување : Оваа функција се поставува на он-откривање на ниво на максимална чувствителност за да се спречи неуспехот да се открие возила како големи камиони;
5) Switch Сензибилитет Прилагодливи : 4 чувствителност поставување се достапни на прекинувачи за да го промените чувствителност ;
6) Switch Фреквенција Прилагодливи : 4 фреквенција прилагодувања се достапни за да се спречи сигнал пречки со соседните циклуси ;
7) за Филтрирање Опција : Оваа опција се користи за да се обезбеди одложување помеѓу детекција на возило и префрлување на производството реле .

Главните карактеристики

Број На Модел На:
PD132
Бренд Име:
LPSECURITY
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Напон:
110V 220V 12V 24V