.

Висок квалитет на PDC Parksensor Сензор за РЕНО PEUGEOT CITROEN Parksensor 7701062074 Einparkhilfe

Висок квалитет на PDC Parksensor Сензор за РЕНО PEUGEOT CITROEN Parksensor 7701062074 Einparkhilfe

DEN 453.60

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на PDC Parksensor Сензор за "РЕНО" PEUGEOT CITROEN Parksensor 7701062074 Einparkhilfe Опис на Производот :
Состојба : 100% Нови.
100% фабрика тестирани
Answer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.
Напомена : Тоа се differenct на модел и appl. година во различни пазарот.
Ве молиме comfirm делови број пред да го купите .
Директна замена
Сите производи фотографиите се за демонстрација цели.
Ова Е Резервни Замена на Објектот, но Не и Вистински.
Внимание!!!
1.Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување!според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати, ве молиме вид забелешка!
2.
Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека не постои штета пред потпишување на пратката. Ако не е, ве молиме да го имаат снимено со курир и поднесе барање од логистика. Во случај на курир, одбива да го отворите парцела, може да одбие да го потпише.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
.

Главните карактеристики

OSD Language:
Унгарски,Дански,Холандски,Хаити Creole,Руски,Ерменски,Индонезија,Русија,Англиски,Виетнамски,Хрватски
Бренд Име:
Malcayang
Име На Модел:
7701062074
Разговор Опсег:
Стандард
Тип:
Видлив
Материјал Тип:
Мешавина