.

600 Компјутери рачно изработени налепници гроздобер печат labels kraft свадба дома партија подарок запечатување labels DIY Торта сопствени Cookies Кутија 2.5 cm/1in

600 Компјутери рачно изработени налепници гроздобер печат labels kraft свадба дома партија подарок запечатување labels DIY Торта сопствени Cookies Кутија 2.5 cm/1in

822.72
DEN 576.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Здраво почитувани! Нашата продавница прифати логото печатење количината сакате да се купи не е иста како оваа, ве молиме контактирајте со нас. Секој производ може да се купи во различни количини. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Се надевам дека ќе имаат сладок шопинг време во нашата продавница!
600 Компјутери рачно изработени налепници гроздобер печат labels kraft свадба дома партија подарок запечатување labels DIY Торта сопствени Cookies Кутија 2.5 cm/1in
Посебни Избрани рачно изработени налепници
Материјал : Kraft етикета налепница
Лепило : силно лепило
Големина : 2.5 cm(1in)
Количина : 600 Компјутери
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.
2. Можете да го прилагодите дизајн. Различни големини, обрасци, материјали , голема количина, повеќе преференцијален, добредојдени да се консултирате со нас.
3.По приемот на стоката, ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за прв пат, мора да се постапува.
4.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
04ssq25sshm600
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Шема:
Буква,Ѕвезда,Солидна Боја
Повод:
Големина:
S
Големина:
2.5cm(1inch)