.

15 милиони/тркалаат Монистра памук Линија Синџир бисери завеса Свадба Партија DIY Декорација партија Материјали Невестата Букет додатоци

15 милиони/тркалаат Монистра памук Линија Синџир бисери завеса Свадба Партија DIY Декорација партија Материјали Невестата Букет додатоци

924.96
DEN 555.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


монистра, големина : 4 мм
Боја : беж,бела боја за да изберете како слика
Материјал : пластични бисери
количина : 1roll =15 милиони
Може да се намали до вашата посакувана должина. за украсување флорални прикажува, Новогодишни елки, колачи и многу повеќе занает користи.
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. времето за испорака зависи од дестинација. Во редок случај, и строго обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ве молиме да бидете трпеливи.
3.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Нормално, тоа трае 18-35 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашата потврда за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,и купувачот треба да биде одговорен за такси превозот да се врати на објектот.

Главните карактеристики

боја:
бела, беж
Повод:
Материјал:
Пластични
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
XCONNYX
Број На Модел На:
Нови
is_customized:
Yes