.

Свадба Фото Реквизити Гроздобер Банер Јута Burlap Bunting Само Во Брак Селски Гарланд Партија Виси Декорација

Свадба Фото Реквизити Гроздобер Банер Јута Burlap Bunting Само Во Брак Селски Гарланд Партија Виси Декорација

318.24
DEN 191.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Hessian Burlap Ткаенина Боја : Разнесени Големина : САМО во БРАК : Должина 213cm/ 83.85"(appr); за Секој Знаме Големина : 17*23.5 cm/6.69"x9.25"(appr) Г-дин&Г-ѓа : Должина 178cm/ 70.07"; (appr) Знаме Големина : 17 *13cm/6.29"Х5.11"(appr) Пакет се вклучени : 1 Buc Свадба Банер Функција Сосема Нов и висок квалитет. Совршен за декорација на Свадба Фото Проп Направен од висок квалитет на природен hessian и да се постават во склопот на врвот за екстра сила "САМО во БРАК" Банер вклучени 12 знаме. "MR&Г" Банер вклучени 6 знаме, Тоа е лесен за складирање и рециклирање. Така, фото студио се корист во своето Известување : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. времето за испорака зависи од дестинација. Во редок случај, и строго обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ве молиме да бидете трпеливи.
3.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Нормално, тоа трае 18-35 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.

Главните карактеристики

боја:
само во брак
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
Нови
Шема:
Писмо
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените