.

Нови 20Pcs/многу Twirling Streamers Свадба Корист Лента Стапови/Прачки Со Ѕвона Симпатична Бонбони Бои Партијата Декор

Нови 20Pcs/многу Twirling Streamers Свадба Корист Лента Стапови/Прачки Со Ѕвона Симпатична Бонбони Бои Партијата Декор

1273.92
DEN 764.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Поздравам младенците цел со фанфари!
Количина : 20 PCS
Секој 12" дрвени стапче има три 2 метри лента streamers(3 различни бои) со мал бел .
Боја : 19 бои и стилови за да изберете , ако треба други бои комбинација, ве молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note : дека бојата не може да биде точна, бидејќи на компјутер monitor settings и можеби ќе има некоја разлика.
Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купи.
Ве молиме имајте во предвид :
Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. времето за испорака зависи од дестинација. Во редок случај, и строго обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ве молиме да бидете трпеливи.
3.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Нормално, тоа трае 18-35 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.

Главните карактеристики

Материјал:
Платно
Повод:
Роденден,Годишнина,забава,Големиот Настан,Матура,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените
Број На Модел На:
Нови
Шема:
Шарени