.

50pcs/многу Нови Празно Бран Работ Срце Облик Kraft Хартија Картичка за Подароци DIY Хартија Етикета Ознаки Свадба Партија Подарок Декорација

50pcs/многу Нови Празно Бран Работ Срце Облик Kraft Хартија Картичка за Подароци DIY Хартија Етикета Ознаки Свадба Партија Подарок Декорација

95.52
DEN 81.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Гроздобер ознаки се совршени за облека ознаки, цена тагови, подарок ознаки, студент зборови картички, букмарк ознаките, cupcake toppers, сакаат дрвја, благодарам белешки, journaling, прекрасна белешки, scrapbooking, и др.
Големина : 6*5.5 cm
Боја : Kraft Боја, Црна, Бела
Материјал : Хартија Kraft
Пакетот Вклучува : 50pcs
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 2~5mm прирачник за грешка при мерење, ви благодариме!
Поради светлина и компјутерски екран одразуваат, вистинската боја може да биде малку различен од фотографијата покажува.
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. времето за испорака зависи од дестинација. Во редок случај, и строго обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ве молиме да бидете трпеливи.
3.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Нормално, тоа трае 18-35 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашата потврда за било каква причина.

Главните карактеристики

Повод:
Денот на мајката,Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Годишнина,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ,Велигден
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
0152
Материјал:
Хартија