.

1.8 M Божиќ Лажен Украси Партија Лента Гарланд Блузи Обрачот Прозорец Украси Дом Божиќ Дрво Декорација

1.8 M Божиќ Лажен Украси Партија Лента Гарланд Блузи Обрачот Прозорец Украси Дом Божиќ Дрво Декорација

92.16
DEN 55.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Многу добар квалитет гроздобер божиќ / декорација tinsels.
Должина : Околу 1.8 метри.
Боја : Зелена, Бела, Сина, Златна, Виолетова, Црвена
Пакетот Вклучува : 1pcs
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 2~5cm прирачник за грешка при мерење, ви благодариме!
Поради светлина и компјутерски екран одразуваат, вистинската боја може да биде малку различен од фотографијата покажува.
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. времето за испорака зависи од дестинација. Во редок случај, и строго обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ве молиме да бидете трпеливи.
3.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Нормално, тоа трае 18-35 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашата потврда за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,и купувачот треба да биде одговорен за такси превозот да се врати на објектот.

Главните карактеристики

боја:
Виолетова, Златна, Црвена, Бела, Сина, Зелена
Број На Модел На:
10006
Повод:
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Други