.

50MM 100 парчиња јасно AB кристално стакло suncatchers виси pendents за лустерот делови Свадба Декорација на Настанот Партија се откажам

50MM 100 парчиња јасно AB кристално стакло suncatchers виси pendents за лустерот делови Свадба Декорација на Настанот Партија се откажам

4992.00
DEN 4742.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

50 MM 100 парчиња јасно AB кристално стакло suncatchers виси pendents за лустерот делови Свадба Декорација на Настанот Партија висат занает
♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏
Карактеристики На Производот :
1) Материјал : k9 оптички кристално стакло.
2) Боја : јасно AB
3) Големина : 50mm
4) Одделение : AAA во машина за сечење.
5) количина : 100pcs
♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏♏
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1)Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата
Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. како ви се допаѓа!!
2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Повод:
Свети Патрик,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Велигден
Шема:
Никој
Бренд Име:
GALAXING
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
yyy000012
is_customized:
Yes
Материјал:
Кристално
Тип:
Европа
боја:
Јасно AB
Употреба:
Декорација
is_cussomized:
Y
Потекло:
Zhejing,кина
Име:
шарени pendant
Големина:
50mm