.

1pc Euniqueen Возрасни Еластична Еднорог Headband Роденден Чипка Цвет Круна Тиара венчиња Headwear Glittery Подарок Коса Додатоци

1pc Euniqueen Возрасни Еластична Еднорог Headband Роденден Чипка Цвет Круна Тиара венчиња Headwear Glittery Подарок Коса Додатоци

DEN 175.68

Пристапност
Во достапна форма


1pc Euniqueen Возрасни Еластична Еднорог Headband Роденден Чипка Цвет Круна Тиара венчиња Headwear Glittery Подарок Коса Додатоци
Име : Headwear
Големина : 13.5 см висина
На headband турнеја е околу 42 cm .
Стил : Еднорог Рогови Hairband
Боја : како на сликата шоу
Пакетот вклучува : 1 buc
Превозот
Нормално нарачки под $7.00 ќе бидат испратени преку кина пост обичен мал пакет плус (без следење на број и следење на информации), тоа може да потрае до 39-75 дена да бидат испорачани. Ве молиме да бидете трпеливи чекате на вашиот парцела.
Нарачки на повеќе од $7.00 ќе бидат испратени преку регистрирани воздухопловната (со следење на број и следење на информации). За меѓународни пакети, може да потрае до 20 -60 дена да бидат испорачани.

Главните карактеристики

Големина:
Adult, Baby
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
Euniqueen
Повод:
Роденден,Годишнина,забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените,Децата Ден
Број На Модел На:
LS-U00
Употреба:
Возрасни
Материјал:
spandex+полиестер