.

СТП Кожа Фокс Маска Endulge Јапонски Полно Лице ноќта на Вештерките Животните Маска Маскарада Cosplay Партија Мачка Маски Catwomen Маска за Слободни големина

СТП Кожа Фокс Маска Endulge Јапонски Полно Лице ноќта на Вештерките Животните Маска Маскарада Cosplay Партија Мачка Маски Catwomen Маска за Слободни големина

479.52
DEN 446.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


СТП Кожа Фокс Маска Endulge Јапонски Полно Лице ноќта на Вештерките Животните Маска Маскарада Cosplay Партија Мачка Маски Catwomen Маска за Слободни големина
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Laather ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природна Кожа
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Нашата услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Главните карактеристики

Тип:
Партија Маски,Негативец Шега
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Број На Модел На:
LM02718
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
Kteam
Маска Материјал:
кожа
is_customized:
Yes