.

Топ Одделение 1Pc Чипка Животинско Фокс Маска три Бои Половина Лице Секси мачка лицето Маска за ноќта на Вештерките Партија Маска Додатоци Материјали catwomen

Топ Одделение 1Pc Чипка Животинско Фокс Маска три Бои Половина Лице Секси мачка лицето Маска за ноќта на Вештерките Партија Маска Додатоци Материјали catwomen

479.52
DEN 451.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


Топ Одделение 1 Pc Чипка Животинско Фокс Маска три Бои Половина Лице Секси мачка лицето Маска за ноќта на Вештерките Партија Маска Додатоци Материјали catwomen
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Кожа ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природна Кожа
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Нашата услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Главните карактеристики

Тип:
Партија Маски,Топката Маска
Покрива Област:
Полно Лице
Број На Модел На:
КМ-1733
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
Kteam
Маска Материјал:
кожа