.

2018 Нови Pompon Топката Headband Деца Деца Девојки Принцеза Коса Бенд Headwear Божиќ Партија Корист Подароци За Нова Година

2018 Нови Pompon Топката Headband Деца Деца Девојки Принцеза Коса Бенд Headwear Божиќ Партија Корист Подароци За Нова Година

DEN 955.20

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Лесен и удобен за носење,не е лесно да падне.
Симпатична Pompon топката дизајн,направете ја вашата ќерка изгледа како принцеза.
Одлично за свадба,роденден,божиќ партија и секојдневно носење.
Спецификација :
Боја : Црвена,Лубеница,Розова,Розова
Материјал : Пластика
Една големина одговара за повеќето деца.
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : само што обезбеди следење на информации во Кина. НЕ обезбеди следење на информации за земјата на дестинација Шпедиција Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни
.

Главните карактеристики

боја:
МИКС ОД БОИ
Шема:
Полна Боја
Повод:
Роденден Партија,Партија,Нова Година,Божиќ
Број На Модел На:
Pompon Топката Headband
Материјал:
Пластични
CU:
BB49