.

100PCS Црвена Сина легура мечето ознака за свадба декорација свадба подарок и подарок за свадба партија бебе покаже бесплатен превозот

100PCS Црвена Сина легура мечето ознака за свадба декорација свадба подарок и подарок за свадба партија бебе покаже бесплатен превозот

DEN 3264.00

Пристапност
Во достапна форма


100 PCS Црвена Сина легура мечето ознака за свадба декорација свадба подарок и подарок за свадба партија бебе покаже бесплатен превозот
Категорија : Ознака
Тежина : 25 G
Материјал : Метал
Пакет : 1 buc ознаки по собата во подарок кутија на книга
Пакет Големина : 9 СМ X 7 CM X 1.8 CM
Ознака Големина : 7 CM X 6.5 СМ
Количина : 100 компјутери по многу
PS : Изберете боја ви се допаѓа
Превозот И Плаќање
Ние прифаќаме следниве Зачувам метод.
Важно Забелешки
- Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
- Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на касата и Зачувам се точни. Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.
- Ние нема да фалсификува фактури или превозот labels под никакви околности.
- Наддавање е обврзувачка за контакт. Не-Плаќање ќе бидат пријавени и може да доведе до прекин на вашата сметка. Негативни повратни информации и НЕПЛАТЕНИ ОБЈЕКТ ШТРАЈК ќе биде објавено на сите не-обврзници.
Меѓународни Налози
** Ве молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата **
- Вашето Име И Презиме
- Вашата Целосна и Точна Адреса
- Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
Данок и Должност Такси
Вашата земја може да се наплатат дополнителни давачки или давачки за вашата нарачка, кога ќе влезе во вашата земја.

Главните карактеристики

боја:
се меша и половина половина
Број На Модел На:
a065
Материјал:
Метал
Повод:
Шема:
Cartoon на животните,Животните,Момче & Девојка,Невестата & Младоженецот
боја:
како фото
Повод:
Бебето тушеви, Свадба, Денот на Вљубените
Тема:
Булчински туш , Љубов
Сезони:
Пролет Свадба Фаворизира,Лето Свадба Фаворизира,Падот Свадба Фаворизира
Материјали:
Нерѓосувачки Челик
разубавувањето:
пакување како истото како на слика
Пакување:
како фото
свадба фаворизира:
свадба подароци
Ознаки:
Мечето облик
Партија Услуги:
партија подароци