.

10pcs/многу Убави Крстот не ' Рѓосувачки Челик Метал Ознаки За Хартија Книги Училиште Материјали Свадба Подарок Бесплатен превозот

10pcs/многу Убави Крстот не ' Рѓосувачки Челик Метал Ознаки За Хартија Книги Училиште Материјали Свадба Подарок Бесплатен превозот

DEN 624.00

Пристапност
Во достапна форма


10 PCS Свадба Декорација на Благословите Сребрен Крст Ознака со Tassel Свадба Корист Свадба Подарок Бесплатен Превозот
Категорија : Ознака
Тежина : 35 G
Материјал : Метал
Пакет : 1 buc ознаки по собата во подарок кутија, како фото
Кутија Големина : 9.5 CM X 6.5 СМ X 2 CM
Ознака Големина : 7 CM X 3.5 СМ
Количина : 10 компјутери по многу
Превозот И Плаќање
Ние прифаќаме следниве Зачувам метод.
Важно Забелешки
- Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
- Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на касата и Зачувам се точни. Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.
- Ние нема да фалсификува фактури или превозот labels под никакви околности.
- Наддавање е обврзувачка за контакт. Не-Плаќање ќе бидат пријавени и може да доведе до прекин на вашата сметка. Негативни повратни информации и НЕПЛАТЕНИ ОБЈЕКТ ШТРАЈК ќе биде објавено на сите не-обврзници.
Меѓународни Налози
** Ве молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата **
- Вашето Име И Презиме
- Вашата Целосна и Точна Адреса
- Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
Данок и Должност Такси
Вашата земја може да се наплатат дополнителни давачки или давачки за вашата нарачка, кога ќе влезе во вашата земја.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
A049N
Материјал:
Метал
Повод:
боја:
Сребро.
Повод:
Бебето тушеви, Свадба, Денот на Вљубените
Тема:
Булчински туш , Љубов
Сезони:
Пролет Свадба Фаворизира,Лето Свадба Фаворизира,Падот Свадба Фаворизира
Материјали:
Нерѓосувачки Челик
разубавувањето:
подарок кутија како истото како на слика
Пакување:
како фото
свадба фаворизира:
свадба подароци
Ознаки:
крстот во облик на
Партија Услуги:
партија подароци