.

100 компјутери 3cm Персонализирана Transpent Налепница Роденден бебе туш Свадба Покана Плик Налепница Печати лопез и од неодамна Слободен дизајн

100 компјутери 3cm Персонализирана Transpent Налепница Роденден бебе туш Свадба Покана Плик Налепница Печати лопез и од неодамна Слободен дизајн

DEN 441.60

Пристапност
Во достапна форма

100 компјутери 3cm прилагодите Персонализирана Налепница Роденден бебе туш Свадба Покана Плик Налепница Печати лопез и од неодамна Слободен дизајн Име : Транспарентна налепница Материјал : Пластични Боја : Црна, Бела,Сребро, и Други( ве молиме оставете порака кажете ни која ви се допаѓа боја) Форма : Круг, Правоаголник,Срцето,Овална Количина : 100pcs/многу Употреба : Подарок пакување ознака,торта пакување ознака,evenlop ознака за свадба прослави украси и син на. Ве молиме да оставите пораката како што е подолу кога ќе го поставите цел 1.името на младоженецот и невестата 2.свадба датум 3.Испратете ја вашата слика за нас 4. Форма и Правописот На пример. моја свадба датум е 25.07.2016. Senera/Стивен

Главните карактеристики

Големина:
5mm, 3mm, Big size contact us
Повод:
Шема:
Лицето,Момче & Девојка,Ѕвезда,Решетки,Овошје,Цртан Слика,Ниту,Шарени,Пеперутка,Зебра,Архитектура,Животните,Точка,Храна,Круна,Цртан филм Автомобил,Цвет,Облека,Ангел,Број,Мустаќи,Срцето,Фабрика,Chevron,полна Боја,Невестата & Младоженецот,Цртан филм животните,Писмо
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
100pcs
Број На Модел На:
41
Бренд Име:
PINGMING HUAJIA
боја:
кориснички