.

100pcs/многу лизга-отпорни жолта патент puller пластични puller за облека багаж торба sportwear бесплатен превозот 008

100pcs/многу лизга-отпорни жолта патент puller пластични puller за облека багаж торба sportwear бесплатен превозот 008

DEN 600.00

Пристапност
Во достапна форма

100pcs/многу лизга-отпорни жолта патент puller пластични puller за облека багаж торба sportwear бесплатен превозот 008
Должина : 7cm

Главните карактеристики

Големина:
7.5cm length
Материјал:
Пластични
Лизгачот Тип:
Не заклучување
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
Puller - 008
Функција:
лизга-отпорни puller
Тип На Производ:
Патент Лизгачи
is_customized:
Yes