.

5# мешавина боја 20pcs Zipack/Облека/Шиење Прилагоди Алатки се Применува на смола патент,Метал Патент Повлекува патент Главата За Чанта/ Назад

5 мешавина боја 20pcs Zipack/Облека/Шиење Прилагоди Алатки се Применува на смола патент,Метал Патент Повлекува патент Главата За Чанта/ Назад

330.24
DEN 314.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте дојде до мојата продавница Name TQ Hight Квалитет на патент Материјал : Метал Количина : 20pcs Корисни сугестии Нашата компанија може да се прилагоди патенти, копчиња, патент главата, brooch Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Ве молиме имајте во предвид дека патент бои може да се разликува малку поради монитори
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : )

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Патент Лизгачи
Бренд Име:
TQ
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Функција:
s Применува на смола патент
Број На Модел На:
5
Материјал:
Метал
Големина:
5#
Лизгачот Тип:
Автоматско Заклучување