.

Деца Даг Чевли Девојки Станови со Bowknot Солидна Боја Принцеза Чевли Рамно Стапало Кожени Чевли за Деца Moccasin-gommino 19-37

Деца Даг Чевли Девојки Станови со Bowknot Солидна Боја Принцеза Чевли Рамно Стапало Кожени Чевли за Деца Moccasin-gommino 19-37

1138.56
DEN 1081.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА :
НИ ГОЛЕМИНА 4 = E UR ГОЛЕМИНА 19 = ВНАТРЕ 12.5 CM
НИ ГОЛЕМИНА 4.5 = E UR ГОЛЕМИНА 20 = ВНАТРЕ 13.0 CM
НИ ГОЛЕМИНА 5 = E UR ГОЛЕМИНА 21 = ВНАТРЕ 13.5 CM
НИ ГОЛЕМИНА 5.5 = E UR ГОЛЕМИНА 22 = ВНАТРЕ 14.0 CM
НИ ГОЛЕМИНА 6 = E UR ГОЛЕМИНА 23 = ВНАТРЕ 14.5 CM
НИ ГОЛЕМИНА 6.5 = E UR ГОЛЕМИНА 24 = ВНАТРЕ 15.0 CM
НИ ГОЛЕМИНА 7 = E UR ГОЛЕМИНА 25 = ВНАТРЕ 15.5 CM
НИ SIZE 8 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 26 = ВНАТРЕ 16.0 CM
НИ ГОЛЕМИНА 9 = E UR ГОЛЕМИНА 27 = ВНАТРЕ 16.5 CM
НИ ГОЛЕМИНА 10 = E UR ГОЛЕМИНА 28 = ВНАТРЕ 17.0 CM
НИ ГОЛЕМИНА 11 = E UR ГОЛЕМИНА 29 = ВНАТРЕ И 17,5 СМ
НИ ГОЛЕМИНА 11.5 = E UR ГОЛЕМИНА 30 = ВНАТРЕ 18.0 CM
НИ ГОЛЕМИНА 12.5 = E UR ГОЛЕМИНА 31 = ВНАТРЕ 19.0 CM
НИ ГОЛЕМИНА 13 = E UR ГОЛЕМИНА 32 = ВНАТРЕ 19.5 CM
НИ ГОЛЕМИНА 1 = E UR ГОЛЕМИНА 33 = ВНАТРЕ 20.0 CM
НИ ГОЛЕМИНА ОД 1,5 = E UR ГОЛЕМИНА 34 = ВНАТРЕ 20.5 CM
НИ ГОЛЕМИНА ОД 2,5 = E UR ГОЛЕМИНА 35 = ВНАТРЕ 21.0 CM
НИ ГОЛЕМИНА 3 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 36 = ВНАТРЕ 21.5 CM
НИ ГОЛЕМИНА ОД 3,5 = E UR ГОЛЕМИНА 37 = ВНАТРЕ 22.0 CM
Ве молиме, изберете ја големината според внатре должина.
Плаќање
Aliexpress да се прифати : со Кредитна Картичка(Visa Картичка), Western Union, T/T, Web Money, Qiwi Паричник, Бразил Boleto .
Ако не знаете како да ја платите вашата нарачка, ве молиме да ги отворите следниве линкови, Aliexpress услуга личност ќе помогне да се реши проблемот :

Главните карактеристики

Чевли Големина:
1, 1.5, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 8, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13
Возраст Опсег:
34M,35M,>14T,27M,28M,29M,31M,32M,26M,21M,22M,23M,19M,25M,20M,30M,33M,5T,6T,7T,8T,9T,10T,12T,13T,14T,24M,11T,3T,4T
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
Памук
Функција:
Дише
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Синтетички
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
пролет & зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
кодот:
1169
Горниот Материјал:
Микрофибер кожата
Производот Категорија:
еден чевли
Облечен Во Стилот:
се лизга на
Популарната елементи:
Лак
Боја:
Црвена, Виолетова, Црна, Сина
Големина:
19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37